Pripravte záhradu na jarné hry

Po zime sa prebúdza všetko, aj záhrada a hračky, ktoré tam patria. Detskej radosti z vydarených hier sa nevyrovná nič a táto radosť je ešte znásobená, keď je na čerstvom vzduchu. Prebuďte po zime záhradu a potešte deti hračkami, ktoré budú zároveň dokonalou dekoráciou.

Po dlhej zime už ani deťom nestačia interiérové hry a všetci túžime po čerstvom jarnom vzduchu a troche slnečných lúčov. Spojte prvé jarné práce s niečím príjemným a vytiahnite okrem hrablí aj hračky pre deti. Ak ste doteraz mali pocit, že vám budú na záhrade iba prekážať, vďaka krásnym hračkám Smoby určite zmeníte názor. Tieto hračky rozžiaria záhradu rovnako ako kvietky.

Domček Pilings House so šmykľavkou

Záhradný domček sa stane pre deti útočiskom.

Chýba vašim deťom už len domček? Tento s rebríkom a šmykľavkou je tak trochu multifunkčný – vytvára totiž tieň, v ktorom sa môžu deti hrať aj v lete a rodičia sa nemusia obávať úpalu. Domček poskytuje útočisko v ňom aj pod ním, vďaka čomu sa v ňom zahrá aj viacero detí. Žiarivé farby domčeka sa hodia do každej záhrady a ani po rokoch nevyblednú. Tento domček má jednoducho všetko, o čom deti snívajú.

Taburetka Kidstool 2v1

Taburetka Kidstool perfektne poslúži aj ako stolík.

V domčeku nesmie chýbať nábytok! S každým domčekom Smoby bude dokonale ladiť taburetka Kidstool, ktorá nie je len takou obyčajnou taburetkou. Keďže nemá opierku, perfektne poslúži aj ako stolík. Je ideálna na piknik, ale detičky si na nej môžu aj kresliť či tam posadiť svoju obľúbenú hračku. Taburetka Smoby má praktickú veľkosť a je ľahučká, takže je vhodná aj na cestovanie.

Detský traktor Farmer Max s prívesom

Detský traktor s prívesom nesmie chýbať na žiadnej záhrade.

Miluje váš synček všetky veľké stroje, ktoré sú hlučné a na prvý pohľad možno strašidelné? Detský traktor s prívesným vozíkom v krásnej zelenej farbe taký určite nebude. Vďaka prívesu a bagru vám môže dieťatko pomáhať pri jarných prácach a zároveň sa pri tom aj zabaví. Všetky časti traktora sú funkčné, takže malý farmár bude mať o veselú hru postarané.

Trojkolka Baby Balade so slnečnou clonou

Jazda na trojkolke Baby Balade rozosmeje každé dieťatko.

Nie je nič lepšie ako vietor vo vlasoch. Táto trojkolka vo veselej zelenej farbe sa o to postará, stačia len šikovné nôžky dieťatka, ktoré budú poháňať pedále. Trojkolka Baby Balade navyše rastie s dieťatkom, pretože má odnímateľné časti. Spočiatku ju riadia rodičia, neskôr už samo dieťa. Tento zázrak na troch kolieskach má aj korbu na hračky, takže malý pretekár alebo pretekárka ich budú mať stále zo sebou. A najlepšie na tom je, že trojkolka zvláda aj nerovné povrchy.

Dlhá zima si jednoducho pýta zmenu, a nie len tú v počasí. Po pár mesiacoch treba vystriedať sánky a interiérové hry a užiť si trochu aktivity na čerstvom jarnom vzduchu. Krásne hračky na záhradu, ktoré sú navyše aj kvalitné, budú deti tešiť nielen v jari, ale aj po zvyšok teplejších mesiacov.

Súvisiace články