Splnený sen malých hudobníčok

Sníva vaše dievčatko o tom, že sa z nej raz stane slávna speváčka, ktorá sa vydá na vlastné koncertné turné? A čo tak premeniť obývačku alebo detskú izbu na skúšobné štúdio? Vďaka kvalitným hudobným nástrojom Smoby s tým nebudete mať až taký problém.

Ak túžite ako rodičia po tom, aby vaše dievčatko hralo na nejaký hudobný nástroj, začnite budovať jeho vzťah k hudbe ešte predtým, ako pôjde do školy. Hudobné nástroje Smoby s motívmi obľúbených rozprávkových hrdinov potešia všetky malé speváčky, ktoré to od útleho detstva ťahá k hudbe.

S Maggie & Biancou

Celú hudobnú skupinu bez problémov zloží vaša dcérka s kamarátkami vďaka kolekcii Maggie & Bianca. Kvalitná gitara, klávesy a rôzne mikrofóny s potlačou z obľúbeného seriálu sú vyrobené v krásnej kombinácii ružovej a modrej a okamžite sa stanú obľúbenou hračkou dievčat. Hudobné nástroje vydávajú realistický zvuk a vďaka nim sa dievčatá pripravia na skutočné nástroje, s ktorými sa stretnú už v základnej umeleckej škole.

Drevená gitara od 6 rokov

Gitara s motívom obľúbeného seriálu je vybavená všetkým, čo nesmie gitare chýbať. Má aj popruh, takže deti na nej môžu hrať posediačky aj postojačky. Gitara má 6 realistických strún, ktoré sa dajú naladiť podľa požadovaných tónov. Gitara v pestrých farbách je navyše vyrobená z kvalitného dreva, čím ešte viac pripomína klasickú “španielku”.

Detské elektronické piano od 5 rokov

Elektronické piano v dievčenských farbách je snáď splneným snom všetkých dievčat. Detské piano má až 49 kláves, takže dievčatá neomrzí a zároveň dokáže prehrať 8 demo piesní. Má tiež 3,5 mm plug in, vďaka ktorému ho ľahko pripojíte k audio prehrávaču alebo slúchadlám. Klávesy majú navyše jednu originálnu funkciu – svoje vystúpenie si môžu dievčatá nahrať a potom znovu prehrať, kedykoľvek sa im zažiada.

S Mášou a Mišom

Perfektný hudobný zážitok dievčatkám prinesie aj kolekcia hudobných nástrojov Smoby s motívom rozprávky Máša a medveď. Detská gitara, klavír a mikrofón sú ako stvorené na malé súkromné koncerty vo vašej obývačke. Detské piáno Smoby v sebe ukrýva množstvo prednastavených zvukov, hudobných efektov, ale aj demo skladieb a zvuky skutočných nástrojom. Dievčatá sa vďaka nemu môžu pokojne zahrať aj na DJku.

Detská elektronická gitara od 3 rokov

Gitara s motívom rozprávky Máša a Medveď poteší deti už od 3 rokov. Tak ako gitara Maggie & Bianca, aj táto má množstvo funkcií a získa si všetky dievčatká. Funguje na batérie, má 6 strún a razom premení všetky dievčatá na rockové hviezdy. S touto gitarou sa bude vaša má hviezda cítiť ako na skutočnom koncerte pred vypredaným pódiom.

Ružový elektronický mikrofón od 3 rokov

Pospevuje si vaša dcérka stále nejaké melódie či rovno celé pesničky? Potom je jasné, že detský mikrófón jej nesmie chýbať. Ten od Smoby v krásnej ružovo-zelenej farbe je elektronický, funguje na batérie a vďaka nemu si bude vaša malá speváčka vyspevovať obľúbené piesne s ešte väčšou radosťou.

Ak ste pri výbere plastových hračiek opatrní, tu sa nemusíte báť. Plast na hračkách Smoby je kvalitný a spĺňa všetky prísne európske kritériá. Hračky majú zároveň oblé hrany, takže nehrozí ani poranenie dieťatka. Takisto aj krásne pestré farby sú zdraviu neškodné. Jednoducho nič nebráni vášmu dievčatku, aby sa s hračkami Smoby okamžite začalo hrať.

Súvisiace články