O Smoby

Deti, ktoré sa hrajú s hračkami Smoby zároveň vytvárajú svoje vlastné príbehy. Hračky Smoby pomáhajú deťom rozvíjať predstavivosť a fantáziu. Široká ponuka hračiek splní aj tie najnáročnejšie očakávanie nielen detí, ale aj dospelých. V ponuke Smoby na vás čakajú hračky pre najmenších, hry na profesie, bábiky, školské potreby, hračky na záhradu, ale aj stolný futbal, autíčka a detské vozidlá.

Filozofia značky

S hračkami Smoby sa stane detstvo fantastickou kapitolou života všetkých detí. Hračky Smoby pomáhajú deťom objavovať svet už od prvých krôčikov, podporujú ich zdravý vývin a zabávajú ich edukačnou formou.

V našich hračkách kombinujeme pekný dizajn a moderné farby, ktoré podporujú detskú predstavivosť. Vyrábame hračky, ktoré sú:

  • ergonomicky tvarované
  • vyvinuté francúzskymi dizajnérmi
  • vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
  • maximálne bezpečné a zdravotne neškodné
  • navrhnuté a vyrobené s ohľadom na životné prostredie

História Smoby

Príbeh značky Smoby sa začal písať v roku 1924 vo francúzskom mestečku Lavans-lès-Saint-Claude. V tom čase však ešte vyrábali drevené píšťalky pod menom Moquin-Breuil. Chcete vedieť, ako sa nakoniec značka Smoby stala tým, čím je dnes?

Po druhej svetovej vojne v roku 1947 sa výroba sústredila na plastové pomôcky do domácnosti a odtiaľ bol už len krôčik ku kvalitným plastovým hračkám pre deti. V roku 1978 spoločnosť získala svoje dnešné meno a začala s produkciou detských hračiek. V rokoch 2003 až 2005 Smoby pod svoj patronát vzala iné hračkárske spoločnosti a príbeh sa mohol začať.

Od roku 2008 sa značka Smoby stala súčasťou skupiny SIMBA DICKIE GROUP, pod ktorou odvtedy vytvára krásne detské hračky prvotriednej európskej kvality.

Francúzsky dizajn a kvalita

Hračky Smoby sú vyrábané v jednej z najmodernejších hračkárských tovární v Európe, ktorá sa nachádza v krásnej francúzskej dedinke Arinthod. Hračky Smoby sú každoročne oceňované prestížnymi cenami a pýšia sa niekoľkými nálepkami kvality.

  • Známka CE (Communauté Européenne) – hračky označené touto značkou spĺňajú prísne predpisy a štandardy Európskej únie.
  • Bezpečnostná známka GS (geprüfte Sicherheit) – hračky sú bezpečne testované a pravidelne monitorované.
  • Vyrobené v Európskej únii – väčšina hračiek Smoby sa vyrába priamo vo Francúzsku, niektoré časti alebo celé hračky sú vyrábané v Španielsku. Výroba hračiek Smoby tak neprekračuje hranice Európskej únie.
  • Anti UV filter – farby na hračkách Smoby sú chránené anti UV filtrom, vďaka ktorému ostanú farby krásne pestré a žiarivé ešte dlho po zakúpení hračky.