Rozhýbte deti zábavnými aktivitami

Leto sa síce oficiálne ešte nezačalo, ale počasie nasvedčuje tomu, že deti si už naplno môžu užívať teplé počasie. Vytiahnite ich na záhradu či na ihrisko a ukážte im, že zábava sa nezačína a ani nekončí pri počítačových hrách.

S blížiacimi sa prázdninami to deti čoraz viac láka na čerstvý vzduch. Nie vždy však vedia ako sa zabaviť a po krátkom čase strávenom na záhrade sa opäť vracajú do svojej izby. Potešte ich novými hračkami, ktoré s nimi prežijú celé leto a nebudú ich chcieť odložiť ani po príchode jesene.

Pravé letné osvieženie

Na slniečku je síce skvele, ale aj to si po chvíli žiada osvieženie. Či už sa rozhodnete pre bazénik s rozprávkovým motívom alebo šmykľavkou s vodotryskom, jedno je isté – o zábavu nebude núdza! Najmä počas hry na šmykľavkách sa deti poriadne rozhýbu a napokon aj príjemne unavia. Výhoda šmykľaviek a bazénov z dielne Smoby je tá, že ich vďaka veľkosti a praktickému rozloženiu môžete vziať so sebou aj na dovolenku či na prázdniny k starým rodičom.

Letné osvieženie pre deti
Deti sa po hre na slnku potrebujú aj osviežiť.

Preteky na kolobežkách

So širokej ponuky kolobežiek si každé dieťatko vyberie tú svoju vysnívanú. Každý malý pretekár môže byť vďaka tej svojej rýchly ako legendárny McQueen, nebojácny ako Požiarnik Sam a malé princezné môžu byť zase odvážne ako Vaiana či krásne ako Disney princezné. Čím viac detí sa pretekov na kolobežkách zúčastní, tým väčšia zábava to bude. Okrem svalov na nohách si deti precvičia aj stabilitu, ale v prvom rade sa naučia vyhrávať a prehrávať. Vždy predsa musí byť niekto v cieli prvý a niekto posledný.

Adrenalín na hojdačke

Zábavu na hojdačke, jej rýchlosť a pocit beztiaže si dokážu užívať nielen deti, ale aj dospelí. U nás nájdete hojdačky pre detičky už od 6 mesiacov, ktoré majú pohodlne tvarované sedadlá a drobc sa na nich dokážu hojdať naozaj dlho. Nič sa nevyrovná detskému smiechu krátko po tom, ako dieťa objaví čaro hojdačky. Pohľad na svet zo sedadla bezpečnej hojdačky Smoby je úplne iný ako ten zo zeme. Doprajte deťom ten pocit a užívajte si tú radosť s nimi.

Letná zábava pre deti
Leto poskytuje deťom ideálne podmienky na vyšantenie na čerstvom vzduchu.

Letným hrám na čerstvom vzduchu sa nevyrovná nič a uvidíte, že vám bude chvíľu trvať, kým svojich drobcov dotiahnete k obedu. Za tú radosť v detských očiach, nové zážitky a nezabudnuteľné leto to však stojí.

Súvisiace články