Malí pretekári sú na cestách aj v septembri!

Detský vývin má svoje kroky, ktoré netreba počas detstva preskakovať. To isté platí aj o malých detských vozidlách. Ešte predtým, ako sa váš drobec posadí na bicykel, naučí sa jazdiť na odrážadle a neskôr na trojkolke. A detské vozidlá od Smoby sú na to ako stvorené!

Túži vaše dieťatko po drážadle, trojkolke či inom šikovnom detskom vozidle? V ponuke hračiek Smoby si každý príde na svoje, a to bez ohľadu na to, či ide o dievčatko alebo o chlapca. Jeseň na kolesách sa môže začať!

Zelená trojkolka Baby Balade Blue od 10 mesiacov

Trojkolka Baby Balade Blue Smoby
Zelená trojkolka Baby Balade deti poteší aj korbou na hračky.

Ak hľadáte tú najlepšiu trojkolku pre všetky deti od 10 mesiacov, ste na správnom mieste! Táto trojkolka Baby Balade Blue v krásnej zelenej farbe je ako stvorená pre deti, ktoré ešte nevedia viesť trojkolku samostatne, no časom sa to chcú naučiť. Zelená detská trojkolka má totiž rodičovskú rúčku, ktorá sa dá časom odmontovať a dieťatko sa osamostatní. Kvalitná robustná konštrukcia sa postará o bezpečie detí aj na nerovných chodníkoch a bezpečnosť podporí aj ochranný trojbodový pás.

Červeno-biele odrážadlo Bubble Go so slnečníkom

Odrážadlo Bubble Go Smoby
Odrážadlo Bubble Go má nielen slnečnú clonu, ale aj držiak na fľašu.

Vedeli ste, že odrážadlá patria medzi najobľúbenejšie detské vozidlá? Okrem toho, že aktívny pohyb deti poriadne unaví, zároveň sa postará a spevnenie svalov na nohách a detičky sa počas jazdy na odrážadle naučia udržiavať rovnováhu. Toto červeno-biele odrážadlo Bubble Go vás a vaše deti poteší aj slnečnou clonou a držiakom na fľašu, ktorý je umiestnený na rodičovskej rúčke. Samozrejmosťou je aj trojbodový bezpečnostný pás a o zábavu dieťatka počas jazdy sa postará hrací panel Activity.

Odrážadlo – motorka s reflektorom Scooter Red

Odrážadlo Scooter Red Smoby
Štýlové odrážadlo Scooter Red v červenej farbe poteší malých milovníkov motoriek.

Máte doma vášnivého motorkára, ktorý si však musí na svoju prvú motorku ešte pár rokov počkať? Máme pre vás riešenie! Potešte svojho malého pretekára odrážadlom v podobe motorky Scooter Red s reflektorom. Motorka sa štartuje pomocou kľúča, ktorý pri štartovaní vydáva realistický zvuk. Zaujímavosťou je, že toto odrážadlo má v zadnej časti úložný priestor a všetky obľúbené hračky sa vďaka nemu môžu vydať na cestu spolu s deťmi. Toto krásne červené odrážadlo s modrými detailmi jednoducho vášmu motorkárovi nesmie chýbať.

Odrážadlo Máša a medveď 2v1

Odrážadlo Máša a medveď 2v1 Smoby
Odrážadlo Smoby s motívom obľúbenej rozprávky sa dá razom premeniť na hopsadlo.

Čo poteší deti viac ako rozprávkové odrážadlo s obľúbeným motívom? Toto čarovné odrážadlo s motívom rozprávky Máša a medveď však nie je obyčajným odrážadlom – veľmi jednoducho sa dá premeniť na netradičnú hojdačku-hopsadlo, ktoré ešte znásobí radosť z tejto krásnej funkčnej hračky. Odrážadlo s veľkým macom má praktické držadlo, ktoré sa postará o detskú bezpečnosť a istotu počas jazdy či skákania. Ergonomicky tvarované sedadlo zase zabezpečí maximálne pohodlie, takže deti sa môžu na odrážadlo poriadne vyšantiť.

Šliapací traktor s prívesom Claas Farmer XL

Traktor Farmer Claas XL Smoby
Všetkých malých farmárov a farmárky očarí šliapací traktor Smoby s prívesom.

Dobrú správu máme aj pre všetkých záhradníkov a farmárov! Je ňou šliapací traktor s prívesom Claas Farmer XL, ktorý je prevedený v neuveriteľnom realistickom dizajne. Zeleno-čierny traktor s červenými detailmi na kolesách má veľkú vlečku na kolieskach, ktorá poslúži nielen počas prác na záhrade, ale prenesie aj obľúbené hračky malého farmára či farmárky. Nielen deti, ale ja rodičov poteší reťazový pohon traktora, nastaviteľné sedadlo a veselý klaksón, ktorým sa deti vždy ohlásia.

Už viete, na čom sa bude váš drobec premávať po chodníkoch počas septembra? Nech si vyberiete z našej ponuky čokoľvek, neoľutujete a vaše deti určite potešíte! Prajeme vašim malým vodičom veľa šťastných kilometrov.

Súvisiace články